Peugeot e-2008
EV GT 50 kWh | 11 KW Laadfunctie | 360 Camera | Dodehoekdetectie | Apple Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 28.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.900,-
LEASEPRIJS: € 394,80 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.790,75 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot e-2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | EV GT 50 kWh | 11 KW Laadfunctie | 360 Camera | Dodehoekdetectie | Apple Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 24 januari 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 4.411 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 394,80 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ##-99-66 |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.523 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen interieurdelen
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- stof/kunstlederen bekleding
- 11 kW lader
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- afwijkende dakkleur
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- buitenspiegels verwarmbaar
- camera voor
- carbonafwerking interieur
- connected services
- cruise control
- DAB ontvanger
- dakrails
- dakspoiler
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- full-LED koplampen
- glans exterieur delen
- grootlichtassistent
- hemelbekleding donker
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- Pack Vision +
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- radio
- RDW-leges
- regensensor
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- sportstuur
- stuurbekrachtiging
- stuurwiel multifunctioneel
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
- zij airbag(s) voor
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking